123
456
789
Sprawdź Bicomedica!

Wynajem luksusowych domów na sztucznej wyspie Palm Jumeirah

Na sztucznej wyspie Palm Jumeirah istnieje możliwość wynajmu luksusowych willi. Goście mają możliwość wynajmu 7 różnych willi, które dysponują prywatnym basenem i ogrodem a każda z willi zapewnia bezpośredni dostęp do plaży. We wszystkich willach znajdują się przestronne sypialnie oraz okna sięgające od podłogi do sufitu.Każda willa dysponuje także balkonem lub tarasem z miejscem na grilla, bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu oraz prywatnymi miejscami parkingowymi dla 2 samochodów. Wszystkie wille mają zapewnioną całodobową ochronę. Wille znajdują się w odległości 20 minut od najwyższego budynku świata Burj Khalifa i 35 minut od lotniska.

Wille oferują następujące usługi: sprzęt do grillowania, odkryty basen (czynny przez cały rok), usługa sprzątania na życzenie, bezpłatne Wi-Fi.

Obiekt nie dysponuje recepcją. Goście proszeni są o skontaktowanie się z obsługą obiektu w Dubaju na 24 godziny przed przyjazdem w celu uzgodnienia szczegółów zameldowania. Dalszych informacji udziela personel obiektu.
PalmJumeirah7 PalmJumeirah10 PalmJumeriah3 PalmJumeriah4 PalmJumeriah9 PalmJumeirah2