123
456
789
Sprawdź Bicomedica!

Polskie kosmetyki w Life Pharmacy w Dubaju – wywiad z współwłaścielką firmy Oceanic S.A. Panią Dorotą Soszyńską

Przedstawiamy wywiad z współwłaścicielką firmy Oceanic S.A. Panią Dorotą Soszyńską.

Aleksandra Leśków: Kiedy zrodził się pomysł wejście na rynek kosmetyków w ZEA?

Pani Dorota Soszyńska: Rynek krajów arabskich był od długiego czasu pod naszą uważną obserwacją, głównie ze względu na liczebność klientów i ich zamożność. Po analizie potrzeb konsumenckich okazało się, że nasza oferta produktowa idealnie wpisuje się w potrzeby pielęgnacyjne i ochronne skóry w tym regionie. Dlatego kilka lat temu zintensyfikowaliśmy poszukiwania odpowiedniego Partnera do dystrybucji naszych produktów

A.L.: Do jakiej grupy klientów skierowane są produkty marki Oillan?

D.S.: Oillan to marka dermo kosmetyków dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Towarzyszy przyszłym mamom od początku ciąży (seria Oillan Mama), noworodkowi od pierwszych dni życia (Oillan Baby), dzieciom na każdym etapie rozwoju oraz osobom dorosłym o nadzwyczaj wymagającej skórze twarzy (Oillan Balance) oraz ciała (Oillan Med+). Emolienty Oillan to inwestycja w zdrowie skóry od 1.dni życia, gwarantowana dermatologicznymi stężeniami składników aktywnych zawartych w innowacyjnych, farmaceutycznych recepturach. Zapewniają one optymalną profilaktykę zmian skórnych, w tym alergii oraz precyzyjną skuteczność we wspomaganiu leczenia schorzeń skórnych m.in. takich jak Atopowe Zapalenie Skóry, Łuszczyca, Rybia Łuska. W recepturach stosujemy wyłącznie substancje bezpieczne alergologicznie, w przewadze są to składniki pochodzenia naturalnego. Wyróżnia nas restrykcyjna procedura badań preparatów pod względem bezpieczeństwa i skuteczności u osób z alergicznymi chorobami skóry pod nadzorem klinicznych lekarzy dermatologów i alergologów.

A.L.: W jaki sposób przebiegał proces wprowadzenia marki Oillan do Emiratów?
D.S.: Z firmę Nutripharm, która posiada największą sieć aptek w Dubaju, nawiązaliśmy współpracę handlową na targach w Hong Kongu w listopadzie 2013 roku, tam też zapadła decyzja o wyborze asortymentu. Po sprawnym procesie koniecznej rejestracji produktów na rynku lokalnym, już w lutym 2014 pierwsze zamówienie opuściło Magazyn Oceanic w Trąbkach Małych.

A.L.:Gdzie Polacy mieszkający w Emiratach mogą kupić produkty Państwa firmy?
D.S.: W Dubaju na razie wyłącznie w sieci aptek Life Pharmacy /ponad 100 punktów sprzedaży/

A.L.: Czy klienci kupujący produkty Państwa firmy mają świadomość, że kupują produkty z Polski i w jaki sposób obecność Państwa marki na tym rynku przyczynia się do promowania Polski w Emiratach?
D.S.: Nie ma żadnego wyróżnika przy półkach, pokazującego kraj pochodzenia produktów, i dotyczy to całej oferty sprzedawanej przez Apteki Life. Nie mniej jednak, setki klientów, którzy odwiedzili nasze stoisko na Targach, jednoznacznie identyfikowało nas jako polskiego producenta dzięki lokalizacji w polskim pawilonie i naszej czytelnej komunikacji .

A.L: Dziękuję za wywiad.

Soszynska Dorota_PW_29

Soszynska Dorota_PW_22