123
456
789
Sprawdź Bicomedica!

Czarter jachtów w Dubaju

Jeżeli szukasz kolejnego miejsca do spędzenia niezapomnianych luksusowych czarterowych wakacji, to Dubaj będzie idealnym miejscem do zaznaczenia na mapie przygód. Miasto Dubaj położone jest w północno-wschodniej części emiratu Dubaj. Miasto to czysta definicja luksusu, szyku i elegancji. Na przestrzeni ostatnich lat Dubaj znacząco się rozwinął i wciąż rozwija jako luksusowa czarterowa destynacja. Szybki rozwój Dubaju to przede wszystkim wciąż powstające liczne nowe mariny, idealne do zacumowania  katamaranu, jachtu, czy jachtu żaglowego. Czy jest bardziej dogodny sposób do zwiedzenia tego raju na ziemi niż podczas twoich  czarterowych wakacji na pokładzie jednego z olśniewających jachtów Sunreef Yachts Charter? Jeżeli więc jesteś gotowy do przeżycia niezapomnianej przygody na pokładzie jednego z naszych  katamaranów,to Dubaj będzie doskonałą ku temu okazją. Lato w Dubaju jest niezwykle gorące i wilgotne a temperatura w najgorętszych miesiącach, w lipcu oraz w sierpniu, sięga nawet 50-ciu stopni Celsjusza. Najlepszą więc porą do odwiedzenia Dubaju będą miesiące zimowe oraz wczesnowiosenne. Chłodniejsze temperatury nie przekraczające 25-ciu stopni jak również przyjemne niepalące słońce to wymarzone warunki do napawania się niebiańskimi widokami z pokładu katamaranu.

Cuda Natury

Cuda Natury Momentalnie poczujesz się jak w niebie kiedy twój  katamaran będzie sunął przez krystaliczną taflę Zatoki Perskiej. Będziesz marzył tylko o jednym: jak najszybciej zacumować na jednej z nieskazitelnych białych plaż abyś mógł upajać się słońcem. A może pragniesz nacieszyć wzrok cudowną florą i fauną morską z pokładu jachtu? Będziesz zachwycony imponującymi gatunkami morskimi, takimi jak wieloryby czy nawet rekiny ale również mniejszymi rybami, makrelą, tuńczykiem czy okoń. A jak tylko zejdziesz z pokładu jachtu i postawisz nogę na lądzie, przygotuj się na olśnienie wielkimi palmami daktylowymi, wyjątkowymi akacjami i niepowtarzalnymi bujnymi eukaliptusami.

Co do jednego nie ma wątpliwości: każdy odwiedzający światowe miasto Dubaj, jest nim zafascynowany. Dubaj to luksus ponad wszystko. To nowoczesne pustynne miasto to miejsce, w którym Bliski Wschód idealnie się miesza z kulturą Zachodu. Miasto jest centrum biznesu i rozrywki Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Można śmiało rzec, że jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu Dubaju to prestiżowe targi nautyczne Dubai International Boat Show, podczas których wystawiane są najnowsze luksusowe jachty dostępne na sprzedaż oraz na czarter w regionie Zatoki Perskiej. Impreza jest największą tego typu na Bliskim Wschodzie i ma miejsce w eleganckim Dubai International Marine Club, najbardziej prestiżowym jacht-klubie w okolicy. Targów nie mogą przegapić wszyscy entuzjaści jachtów.

Na pograniczu historii i nowoczesności

Na pograniczu historii i nowoczesności Zejdź z pokładu twojego jachtu i poznaj bogactwo kulturowe Dubaju. Spacer po historycznej dzielnicy Al Bastakiya zabierze cię w zupełnie inny, magiczny świat. Tam napotkasz tradycyjne budowle, które wraz z wąskimi uliczkami tworzą unikalną atmosferę naznaczoną kameralnymi galeryjkami sztuki, kawiarniami oraz restauracjami oferującymi lokalne ale i światowe specjały. Miasto jest również dobrze znane jako „Złote Miasto”. Największy wybór tego niezwykle cennego metalu znajduje się na bazarze złota. Upajaj się najwyższej jakości białym, żółtym, różowym a nawet fioletowym złotem. Następny bazar, który warto odwiedzić to bazar oferujący perfumy gdzie tysiące unoszących się w powietrzu zapachów zadowolą każdego. Intensywne i ostre arabskie zapachy to najlepszy souvenir z  wakacji w Dubaju.

Żeby poznać smak nowoczesnego Dubaju, udaj się  jachtem do Palms Islands będącymi największymi a zarazem najbardziej luksusowymi sztucznymi wyspami na całym świecie. Warto również odwiedzić Burj Al Arab, pierwszy na świecie siedmio-gwiazdkowy luksusowy hotel.

Gotowy na upajanie się luksusem na pokładzie swojego katamaranu dostępnego na czarter? Spędź zatem niezapomniane chwile z Sunreef Yachts Charter z rodziną lub przyjaciółmi w Dubaju.

Sprawdź stronę:  https://www.sunreef-charter.com/pl/lokalizacja/dubai,36.html  lub skontaktuj się z nami na biuro@mangoandpapaya.pl