123
456
789
Sprawdź Bicomedica!
Top 10

Top 10 najlepsze Spa

1) Talise Ottoman Spa w hotelu Jumeirah Zabeel Saray, https://www.jumeirah.com/en/hotels-resorts/dubai/jumeirah-zabeel-saray/talise-ottoman-spa/talise-ottoman-spa-/ 2) SensAsia Spa w Emirates Golf Club, http://www.sensasiaspas.com/the-spa/ 3) Talise Spa w hotelu Madinat Jumeirah, https://www.jumeirah.com/en/hotels-resorts/dubai/madinat-jumeirah/talise-spa1/talise-spa/ 4) Thai Privilege Spa Dubai,  http://www.thaiprivilegespadubai.com/ 5) One & Only Private Spa w hotel

więcej…

Top 10 – najlepsze restauracje

1) Blue Elephant  w hotelu Al Bustan Rotana, http://www.blueelephant.com/dubai/ 2) Al Mahara w hotelu Burj Al Arab, https://www.jumeirah.com/ 3) Vu’S w hotelu Emirates Towers Dubai,  https://www.jumeirah.com/ 4) La Baie w hotelu Ritz Carlton, http://www.ritzcarlton.com/en/Properties/Dubai/Default.htm 5) Zheng He’s w hotelu Madinat

więcej…

Top 10 internautów

1) Hotel Burj Al Arab 2) Sztuczna wyspa – Palm Jumeirah 3) Hotel Atlantis The Palm i akwarium The Lost Chambers znajdujące się w hotelu 4) Najwyższy budynek świata Burj Khalifa i obserwatorium widokowe na 124 piętrze 5) Dzielnica Dubai

więcej…

Top 10 – miejsca , które musisz zobaczyć będąc w Dubaju

1) Najwyższy budynek świata Burj Khalifa i obserwatorium widokowe na 124 piętrze 2) Palm Jumeirah – sztuczna wyspa 3) Hotel Burj Al Arab 4) Zabytkowa część Dubaju 5) Dubai Mall, Mall of Emirates, The Gold Souk 6) Rejs statkiem po

więcej…

Top 10 – najlepsze hotele w Dubaju

1)  Hotel Burj Al Arab, http://dubaj.mangoandpapaya.pl/luksusowy-hotel-burj-al-arab/   2) Hotel One Only Royal Mirage, http://dubaj.mangoandpapaya.pl/hotel-one-only-royal-mirage/ 3) Hotel Armani, http://dubaj.mangoandpapaya.pl/hotel-armani/ 4) Hotel One Only The Palm, http://dubaj.mangoandpapaya.pl/hotel-one-only-the-palm/ 5) Hotel The Palace DownTown Dubai, http://dubaj.mangoandpapaya.pl/hotel-the-palace-downtown-dubai/ 6) Hotel Ritz Carlton, http://dubaj.mangoandpapaya.pl/hotel-ritz-car/ 7) Hotel Al

więcej…